Naše kolekce

Naše kolekce pokrývají v několika velikostních řadách kompletní sortiment kojeneckých a dětských oděvů 0-8 roků. Největší důraz a to díky čemu si nás naši zákazníci oblíbili především, jsou kojenecké a dětské kolekce 0-3 roky.
Slovo kolekce je pro nás zásadní, protože se vždy snažíme připravovat položky, které je možné kombinovat mezi sebou a utvářet tak vždy hezký a ucelený celek. To znamená, že mnoho položek je jak barevně, tak velikostně možné kombinovat, což zásadně napomáhá zákazníkům při výběru a doladění jednotlivých položek. Tuto filozofii razíme již od našich počátků v roce 1993 a proto se mnoha našim zákazníkům postupně vrylo naše zboží,značka a styl našeho zboží do paměti. Stejně jak hovoří náš slogan, který je možné vidět jak na našich prodejnách, tak na mnoha reklamních a propagačních předmětech
                                                Pro Vaše nej . . .      to nej . . .
se vždy snažíme využívat pro naše kolekce nejkvalitnější možný materiál. V kojeneckém sortimentu dominuje v posledních letech především 100% Bio bavlna, jako záruka toho, že děti nebudou náchylné ke kožním problémům a ekzémům. 
Všechny naše výrobky jsou atestované a zdravotně nezávadné.


Ve větších velikostech využíváme i nejnovější membránové materiály, které jsou zárukou toho, že materiál a pokožka pod ním dýchá, ale materiál je přitom voděodolný.
Naši spokojení zákazníci v prodejnách Tulec Trend nás dnes a denně přesvědčují o tom, že tato cesta je správná. Dostáváme od nich množství fotografií a e-mailů, ve kterých nám ukazují, jak daná věc sluší jejich ratolestem. Pokud byl výrobek koupený jako dárek, tak jak velkou radost udělal. Toto je pro nás ta největší odměna, protože takto spokojený zákazník se k nám vždy rád vrací a je pro nás tou nejlepší reklamou.