Franchising

Chcete začít podnikat, otevřít si vlastní prodejnu s dětským a kojeneckým sortimentem, jak my říkáme „Pro Vaše nej …  To nej…

Máte však obavu z počátečních investic, výběru vhodného obchodního partnera a vhodného franchisového konceptu.

Potom Vám můžeme nabídnout náš rodinný, franchisový koncept, který nabízíme od roku 2017 a především naše zkušenosti s tímto sortimentem, které čerpáme od roku 1993, kdy byla firma              Tulec Trend založena.

Žijeme v době, kdy se podmínky na trhu velmi rychle mění a přináší řadu změn.

Proto Vám hodláme představit to, o čem se domníváme, že je pro úspěšný franchisový koncept na českém, slovenském trhu zásadní.

Od roku 2017 jsme přešli  výhradně na koncept, který nabízí výrobky Tulec Trend  pouze ve firemních, franchisových, nebo partnerských provozovnách Tulec Trend.

Franšíza je moderní a především funkční způsob vlastního podnikání, kdy franchisant využívá zkušenosti a má plnou podporu franchisora.

K úspěšnému vedení vlastní franchisové pobočky je třeba kvalitní obchodní prostor, chuť do práce a především maximální využití potenciálu, který nabízí daná lokalita.

Naše firma v co nejkratší době dodává a doplňuje zboží na vaši prodejnu dle zaslaných objednávek. Prodejce získá doporučené prodejní ceny a rozdíl mezi maloobchodní a velkoobchodní cenou je váš zisk. Systém je koncipován tak, aby s narůstajícím obratem prodejny narůstal i Váš zisk. Tento systém je z hlediska majitele prodejny nejvýhodnější, nemáte peníze v zásobách a posezónní zboží se vrací na náš sklad. Důkazem funkčnosti tohoto systému prodeje  je narůstající počet prodejen nabízejících kolekci Tulec Trend a nových zájemců.

Franchisová prodejna v daném místě je pro nás prioritou a má nejvýhodnější podmínky – přednostní dodání nového zboží, místní exkluzivita, rychlé doplnění vyprodaného zboží.

Oblíbenou variantou je i kombinace dvou a více sortimentů, nebo dvou a více konceptů v jedné prodejní jednotce  – shop in shop.

Máte li zájem o další informace k tomuto konceptu, tak nás neváhejte kontaktovat.